motul-c4-666362.jpg
motul-c4-666362.jpg
Motul C4 Racing Motosiklet Zincir Yağı 400 ml (Üretim yılı: 2019)

Motul C4 Racing Motosiklet Zincir Yağı 400 ml ile motorunuzun zincirindeki dişlililerin daha başarılı bir şekilde işlemesini sağlayabilirsiniz. Zincirlerinizin yıpranmasını önlemek için motosikletinize düzenli olarak bakım yapmanız gerekir. Pratik bir şekilde uygulanabilen zincir yağı, deformasyon problemine yol açmadan gerekli yağlanmayı sağlar.

Açık Hava Şartlarına Dayanıklı Zincir Yağı

  • Zincir yağı, motorunuzun zincir bölümünün açık havada maruz kalabileceği soğuk ve sıcağa ek olarak yağmur, kar gibi yağışlara karşı da dayanıklıdır.
  • Uygulandığı bölgeye kısa sürede etki eden zincir yağıyla hızlı ve etkili sonuçlar alabilirsiniz.
  • Yarışlarda kullanabilmeniz için uygun olan Motul C4 Racing ürünü, motorunuzun zincirinin yüklenmelere ve aşınmaya karşı korunmasına da yardım eder.
  • Renkli olmayan zincir yağı aynı zamanda uçucu özelliğe sahiptir.
  • 400 ml ağırlığındaki zincir yağı farklı yarış motorları için uygun özelliklere sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Şekli: Sıkarak
  • Kullanım Alanı: Motosiklet Zincirleri
  • Miktarı: 400 ml

Motor Yağları Üreten Marka

Motul, daha emniyetli ve yüksek performanslı bir sürüş deneyimi için motor yağları üretir. Kullandığı gelişmiş formüller sayesinde Motul'un ürünleriyle yolculuklarınızda güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Motul'un, uzun kullanım ömrüne sahip ürünleri motosikletleri daha verimli kullanabilmeniz için idealdir.

Hızlı Etki Sağlayan Zincir Yağı

Arka lastiği kaldırarak zincir bölümüne daha rahat ulaşabilirsiniz. Zincir temizleme spreyi kullanmanız zincirinize yağ sıkmadan önce daha uygun bir yüzey yapısı oluşturur. Kuru ve temiz haldeki zincirinize Motul'un etkili zincir yağını sıkarak uygulayabilirsiniz.


Zincir motorun en önemli parçalarındandır. Motorun şanzımanının en iyi şekilde çalışması için motorun zinciri çok önemlidir. Zinciriniz temiz ve doğru gerginlikte olursa motorun aktardığı güç en verimli şekilde aktarılacaktır yola.

Motul zincir yağı, yarış kullanımına özel üretilmiş bir modeldir. Ürün renkli değildir ve uçucudur. Arka jant hava olup vitesi boşa alırsanız zinciri çevirerek sıkma imkânınız olur. Zinciri çevirerek sıkmak daha iyi sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Motul güvencesiyle yarış kullanımına özel üretilmiş bir model olduğu için hızlı kullanımlarda en iyi sonucu verir.

Adet: 1

Miktar: 400ml

 

Kullanım şekli

Motorunuzun arka lastiğinin yukarıya kaldırın.

Zincir temizleme spreyi yardımıyla önce zincirinizi temizleyin.

Temizledikten sonra bir süre kurumasına izin verin veya bir bez yardımıyla üstünden geçin.

Ardından zincirinizi çevirirken zincir yağını aynı şekilde zincirinize sıkın.

 

Gözüze gelmemesine özen gösterin. Çocuklardan uzakta saklayınız.        Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR